Adinfo.lt

Mes esame puiki kūrybiškų asmenybių komanda, kurios dauguma narių įsikūrusi Lietuvoje. Mes džiaugiamės galėdami prisidėti prie įvairių verslų sėkmės ne tik sunkiai dirbdami, bet ir pažindami naujus įdomius, puikius žmones. Džiaugiamės galėdami kurti kažką naujo ir įdomaus skirtingiems projektams.

 

Mes – sėkmingas Jūsų verslo startas skaitmeninėje erdvėje. Mes – tramplinas Jūsų skaitmeninėje komunikacijoje. Mes – reklamos ateitis.

Mūsų komanda padės Jūsų verslui tapti matomu internete. Platus paslaugų spektras ir ilgametė specialistų patirtis mums leidžia pasiūlyti visus skaitmeninės rinkodaros sprendimus iš vienų rankų.

Esame sertifikuoti „Google“ partneriai, dirbame su smulkiu ir vidutiniu verslu. Todėl suprantame, kaip svarbu tikslingai investuoti į skaitmeninę rinkodarą ir siekiame, jog klientai kuo efektyviau paskirstytų savo reklamos išlaidas.

 

Esame skaitmeninio marketingo – reklamos agentūra, kurioje pagrindinis dėmesys skiriamas pamatuojamam paslaugos rezultatui. Mes atliekame profesionalų SEO tinklapių optimizavimą, administruojame bei kuriame įvairaus programinio kodo ir sudėtingumo internetines svetainesrūpinames socialinių tinklų priežiūrąkomunikacija, kuri ne tik išvaizdžiai atrodo, tačiau ir padeda pasiekti pastebimų rezultatų jūsų versle, įtraukia žmonės socialiniuose tinkluose ir pristato jūsų paslaugas taip, jog atitiktų konkrečius vartotojų poreikius.


Skelbimai

Katalogai

Nuorodos

Straipsniai

Patirtis


SEO PASLAUGOS, WEB SPRENDIMAI ir SKAITMENINĖ REKLAMA VERSLUI

Adinfo.lt yra skaitmeninės rinkodaros agentūra, kurios pagrindinis dėmesys skiriamas suteikti kokybiškas ir profesionalias esmines skaitmeninės rinkodaros paslaugas jūsų verslui. Kokybiškos ir 100% SEO paslaugos, įvairaus programinio kodo ir sudėtingumo internetinių svetainių kūrimas, socialinių tinklų administravimas tiek smulkiam, tiek ir dideliams verslui, kuris neturiu savo IT bei rinkodaros skyriaus.

Mūsų pagrindinis tikslas – padėti jūsų verslui augti skaitmeninėje erdvėje

Šiais laikais reklama internete yra ne tik kanalas įmonėms būti matomoms. Pastebima tendencija, kad Lietuvoje ir visame pasaulyje, potencialūs pirkėjai vis dažniau sprendimą pirkti priima internete. Prieš keletą metų žmonės reikalingas prekes išsirinkdavo ir nusipirkdavo fizinėse parduotuvėse. Dabartiniu metu dažnas vartotojas išsirenka prekę ar paslaugą internete, o tik tada važiuoja į parduotuvę. Dalis žmonių taupydami laiką ir pinigus beveik visąlaik apsipirkinėja elektroninėje erdvėje. Tą įrodo Kalėdinis laikotarpis, kai parduotuvės būna perpildytos dovanų ieškančių pirkėjų. Ne visi nori laukti ilgose eilėse ir stumdytis su kitais. Neretai pirkdami internete žmonės sutaupo ne tik laiko bei nervų. Paprastai internete prekės būna pigesnės – juk nereikia nuomotis didelių prekybos patalpų, mokėti atlyginimų pardavėjams. Taip galima sutaupyti ir pinigų.

Nauda:

Skelbimų

Katalogų

Straipsnių

Nuorodų