Privatumo politika

PradžiaPrivatumo politika

Vipkreditai svetainės privatumo politikos sąlygos

Siekdami labiau atitikti bei pagerinti naudojimosi savo svetaine poreikius ir individualiai jums ją pritaikyti, Vipkreditai.lt savo interneto svetainėje naudoja stebėjimo technologijas, pavyzdžiui, slapukus (angl. cookies). Žemiau rasite visą pagrindinę informaciją apie slapukus ir paaiškinimus, kaip tiksliai juos naudojame bei visas kitas sąlygas.

Mes renkame kelių rūšių informaciją, siekdami pagerinti savo svetainės teikiamas jums paslaugas

privatumo politika

Surinktų duomenų rūšys

Asmeninė informacija

Jums naudojantis mūsų paslaugomis, mes galime paprašyti pateikti duomenis, kurie padės jus identifikuoti arba su jumis susisiekti. Tokia informacija gali būti elektroninio pašto adresas, vardas ir pavardė, telefono numeris, gyvenamosios vietos adresas ir pašto kodas ir panašai

Naudojimo duomenys

Mes taip pat galime rinkti duomenis apie tai, kaip prieinama ir naudojama mūsų paslauga. Tokia informacija gali būti jūsų IP adresas, naršyklės tipas, puslapiai, kuriuose lankotės, lankymosi data ir laikas, puslapiuose praleistas laikas, prietaisų identifikatorius bei kiti duomenys

Stebėjimo ir slapukų duomenys

Mes naudojame slapukus ir kitas panašias technologijas stebėti, kaip vartotojai naudojasi mūsų paslaugomis. Slapukai yra failai su nedideliu kiekiu duomenų, bei kartais pasitaikančiu anoniminiu unikaliu identifikatoriumi. Slapukai yra išsiunčiami iš puslapio į Jūsų naršyklę ir saugomi Jūsų prietaise. Tarp naudojamų stebėjimo technologijų taip pat yra „švyturiai“, žymos, bei scenarijai. Visa tai naudojama siekiant analizuoti ir tobulinti mūsų paslaugas.

Jūs galite nurodyti savo naršyklei atsisakyti visų slapukų ar pasirinkti, kada slapukai gali būti siunčiami. Kitą vertus, jeigu nesutinkate su slapukais, dalis mūsų teikiamų paslaugų gali būti neprieinamos.

Mūsų naudojamų slapukų pavyzdžiai:
Sesijos slapukai: naudojame tam, kad mūsų teikiamos paslaugos veiktų tinkamai.

Pasirinkimo slapukai: naudojame tam, kad puslapis prisimintų jums priimtinus nustatymus.

Saugumo slapukai: kaip ir sako pavadinimas, naudojame dėl saugumo priežasčių.

Duomenų naudojimas

Vipkreditai.lt surinktus duomenis naudoja šiais tikslais:

1. Teikti ir prižiūrėti teikiamas paslaugas
2. Pranešti apie su paslaugomis susijusius pasikeitimus
3. Esant Jūsų norui ir sutikimui leisti dalyvauti interaktyviuose mūsų teikiamų paslaugų užsiėmimuose
4. Teikti klientų aptarnavimą
5. Teikti analizę bei vertingą informaciją, kuri padeda tobulinti mūsų teikiamas paslaugas
6. Stebėti paslaugų naudojimąsi
7. Aptikti ir užkirsti kelią techniniams nesklandumams

Duomenų perdavimas

Informacija apie Jus, įskaitant asmeninius duomenis, gali būti perkelta ir laikoma kompiuteriuose, kurie yra už Jūsų valstybės ar kitokios vyriausybės jurisdikcijos formos ribų, kuriose duomenų apsaugos įstatymai yra skirtingi. Jeigu esate už Lietuvos ribų ir sutinkate mums suteikti savo informaciją, atkreipkite dėmesį, kad duomenys, įskaitant asmeninę informaciją, bus perkeliami ir apdorojami Lietuvoje.

Jūsų sutikimas su šia privatumo politika ir informacijos pateikimas laikomi kaip perdavimo sutikimas.

Vipkreditai.lt imsis visų priemonių, kad užtikrintų Jūsų duomenų saugumą laikantis privatumo politikos nuostatų, o jūsų asmeniniai duomenys nebus perduodami organizacijai ir valstybei, išskyrus atvejus, kuomet toks perdavimas būtų adekvatus, o duomenų saugumas būtų užtikrintas.

Duomenų atskleidimas

Teisėti reikalavimai

Vipkreditai.lt gali atskleisti Jūsų duomenis su ta mintimi, kad tai yra būtina

Tokie atvejai gali būti:
Laikytis teisinių įsipareigojimų;
Apsaugoti ir ginti Vipkreditai.lt teises ir nuosavybę;
Užkirsti kelią ar ištirti galimus teisės pažeidimus, susijusius su paslaugomis;
Apsaugoti vartotojus bei visuomenę;
Apsaugoti nuo galimos teisinės atsakomybės;

Duomenų saugumas

Jūsų duomenų saugumas mums yra labai svarbus, tačiau vertėtų prisiminti, kad joks perdavimo internetu ar elektroninio saugojimo metodas nėra 100% saugus. Mes siekiame duomenis apsaugoti visais įmanomais būdais, tačiau negalime garantuoti visiško saugumo.

Paslaugų tiekėjai

Mes galime įdarbinti trečiųjų šalių įmones ar asmenis tam, kad geriau teiktume savo paslaugas. Šios trečiosios šalys turi prieigą prie Jūsų duomenų tik tam, kad galėtų atlikti mūsų pavestas užduotis ir yra įpareigoti neatskleisti šių duomenų.

Nuorodos į kitas svetaines

Mūsų svetainėje gali būti nuorodų į kitas svetaines, kurios mums nepriklauso. Jeigu paspausite ant tokios nuorodos, atsidursite toje svetainėje. Rekomenduojame atidžiai peržvelgti visų puslapių kuriuose lankotės privatumo politikas. Mes nekontroliuojame ir nesame atsakingi už kitose svetainėse esantį turinį ar privatumo politiką

Vaikų privatumas

Mūsų paslauga netaikoma asmenims, kuriems nėra sukakę 18 metų (vaikams). Mes nekaupiame duomenų apie asmenis, kurie dar neturi 18 metų, jeigu apie tai žinome. Jeigu esate vienas iš tėvų ar globėjų ir žinote, kad jūsų vaikas mums atskleidė savo duomenis, prašome su mumis susisiekti. Jeigu paaiškėja, kad buvo gauti duomenys apie vaikus be tėvų ar globėjų sutikimo, mes imamės visų priemonių, kad tie duomenys būtų pašalinti iš mūsų serverių.

Privatumo politikos pasikeitimai

Kartas nuo karto galime atnaujinti savo privatumo politiką, apie įsigaliojimo datą bus paskelbta pačiame privatumo politikos puslapyje.
Rekomenduojame periodiškai peržiūrėti šią privatumo politiką. Pasikeitimai pradeda galioti nuo to momento, kai jie yra paskelbiami šiame puslapyje

Mūsų kontaktai

Su mumis galite susisiekti pasinaudodami kontaktine forma

Elektroniniu paštu: info@vipkreditai.lt

Darbo laikas: I – VII – 24/7